Montážní videa

Řada Klip

Tato řada je navržena pro doplnění obvodových detailů, vytvoření schodů a uzavíracích prvků. Klipy jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 304. Jejich montáž, je za použití mírného tlaku, velmi rychlá a jednoduchá, bez nutnosti šroubů nebo jiných doplňkových upevnění.

King + Queen

Unikatní samonivelační terče určené pro jakoukoliv vyvýšenou podlahu.

PowerKey

Power Key je nový ergonomický nastavitelný klíč z řady Tools, navržený pro jednoduché nastavení všech terčů a je vyrobený z vysoce torzně odolné oceli.

WOODY

Polypropylenová nástavec Woody, je určená pro pokládku dřevěných podlah. Nabízí možnost umístění různých velikostí trámu.

Tower

Prodlužovací nástavec Tower dokáže zvýšit terč až o 100mm. Jeho všestrannost a dokonalá kombinovatelnost se všemi verzemi Queen umožňuje upravovat a měnit výšky dle potřeby přímo na místě.

Teknorail

Tekno Rail byl vytvořen pro zjednodušení pokládaní keramických dlaždic, standardních nebo víceformátových velikostí. Hliníkové nosníky jsou pokladny na hlavu terče, jsou vybaveny protiskluzovými podložkami, která zabraňují klouzání dlaždic a zároveň podporují akustickou redukci.